МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Одночасна заміна суддів зруйнує судову практику за 3-7 років - голова ВГС

 

Одночасна заміна 8 тис. українських суддів призведе до зупинення роботи судів та зруйнує судову практику впродовж 3-7 років.

Про це в ефірі "Свободи слова" повідомив голова Вищого господарського суду України, член Конституційної комісії Богдан Львов, передає Укрінформ.

"Можливість одночасної заміни усіх суддів за усіма розрахунками, якщо врахувати навіть те, що чинне законодавство передбачає навчання суддів впродовж року, то заміна майже 8 тис. суддів в Україні призведе як до зупинення роботи судів, так і до руйнування судової практики впродовж щонайменше 3-7 років", - сказав Львов.

Він також додав, що у такому випадку судова практика стане усталеною щонайменше через 5 років.

Нагадаємо: Верховна Рада України відповідно до Постанови „Про включення до порядку денного третьої сесії Верховної Ради України восьмого скликання законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) і про його направлення до Конституційного Суду України" від 22 грудня 2015 року № 895-VІІІ звернулася до Конституційного Суду України з клопотанням дати висновок щодо відповідності законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя).

Згідно зі статтею 159 Конституції, законопроект про внесення змін розглядається Верховною Радою за наявності висновку Конституційного Суду щодо відповідності законопроекту вимогам статей 157 і 158 Конституції України.

Джерело: www.ukrinform.ua
26.01.2016

Сьогодні
29 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація