МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Судді Окружного адмінсуду міста Києва закликають громадськість долучитись до розробки змін до КАСУ

 

Судді Окружного адміністративного суду міста Києва, які увійшли до складу робочої групи з розробки проекту змін до Кодексу адміністративного судочинства України, закликають усіх бажаючих долучитись до цього процесу. Робоча група була створена за результатами круглого столу, що відбувся минулого тижня в Київському апеляційному адміністративному суді та був присвячений обговоренню змін до Кодексу адміністративного судочинства України.

«Судді щодня використовують Кодекс адміністративного судочинства України в своїй діяльності і як ніхто інший знають його сильні та слабкі сторони,  тому їх думка при розробці проекту змін є дуже важливою. А залучення до цієї роботи  науковців, адвокатів та експертів не лише підвищить ефективність процесу, але забезпечить його відкритість та прозорість», - переконаний суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Богдан Санін, член робочої групи з розробки проекту змін до КАСУ.

Свої пропозиції та зауваження щодо проекту змін до КАСУ просимо надсилати на адресу електронної пошти суду: inbox@adm.ki.court.gov.ua   з поміткою «Зміни до КАСУ» до 29 січня 2016 року.

Після систематизації отриманих пропозицій Окружний адміністративний суд міста Києва планує провести низку заходів для обговорення узагальненого проекту змін до Кодексу адміністративного судочинства України.

Ознайомитись із проектом змін до КАСУ, що був запропонований робочій групі для розгляду, можливо за посиланням внизу публікації. 

Долучення КАСУ від 03.11.2015 р..pdf (1.16 MБ)

Джерело: oask.gov.ua
25.01.2016

Сьогодні
08 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація