МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Активісти проти системи: суд у справі Драгобрату закінчився бійкою

 

Розгромлене приміщення апеляційного суду і відкрита кримінальна справа проти людей, які чинили безлад в суді в ніч з 22 на 23 січня. Так закінчилось засідання апеляційного суду у справі подій на Драгобраті. Крім того двох затриманих бійців відпустили на поруки, ще одного нині відпустили під заставу в 55 тисяч гривень, інші двоє досі лишаються під вартою на 60 днів. Саме це рішення і обурило присутніх в залі активістів, правосекторівців і навіть депутатів.

За фактом погрому прокуратура вже порушила кримінальну справу. Винуватцям загрожує штраф у розмірі до тисячі неоподаткованих мінімумів, арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі до п’яти років. Наразі триває слідство. Тим часом в суді рахують збитки

Віталій ДРОБОТЯ голова Апеляційного суду Закарпатської області

Я попереджав і просив не нищити це майно, бо це і наше майно і майно всіх українців, це народне добро, на жаль до мене не прислухались. Зірвана батарея, знищені двері, вибиті вікна. Непридатний до роботи і зал судового засідання. – захисний бар’єр зломаний, трибуна зломана, знищена. Понищені всі мікрофони, всі меблі.

У керівництві ДУКу і самі адвокати затриманих кажуть, що за такого розгляду справи – сутичка –передбачувана річ і її було не уникнути.

Роман БУХТОЯРОВ адвокат затриманих

Поки судді будуть виконувати вказівки режиму – нічого добре не буде. Вони виконали вказівки своїх господарів і народ їм цього пробачити не може.

Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ командир ДУК «Правий сектор»

Коли відбувається цілковите свавілля як прокуратури, поліції, так і слідчих і суддів, то мабуть інших методів як народний тиск немає. А Володимир Парасюк, як написав на своїй сторінці в ФБ – він діяв як міг.

Захисники затриманих вже готують повторну апеляцію. Кажуть є нові обставини, які посприяють тому, аби хлопців відпустили з-під варти.

Джерело: uzhinform.com
25.01.2016

Сьогодні
04 серпня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація