МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Суд визначив строк для усунення недоліків позовної заяви Слободянюка А.С. щодо сільськогосподарського ТОВ «Поділля»

 

26 січня 2016 року Вінницький окружний адміністративний суд визначив  строк для усунення недоліків позовної заяви Слободянюка А.С. щодо сільськогосподарського ТОВ «Поділля» у адміністративній справі № 802/32/16-а.

Нагадуємо, що 14 січня 2015 року до суду надійшли матеріали позовної заяви Слободянюка Андрія Леонідовича; треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Поділля», Людвик Емілія Іванівна, Магдій Володимир Ілліч, Папіж Надія Павлівна до Державного реєстратора реєстраційної служби Тиврівського районного управління юстиції Вінницької області про зобов'язання вчинити дії.

Судом встановлено, що у позовній заяві Слободянюка А.С. міститься неповна інформація про відповідача, у зв’язку з цим дана позовна заява не відповідає вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Залишивши позовну заяву Слободянюка А.С. без руху, суд надав термін позивачу виправити недоліки позовної заяви у строк до 11год. 00 хв. 4 лютого 2016 року.

Джерело: voas.gov.ua
27.01.2016

Сьогодні
03 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація