МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

На Рівненщині арештували церкву УПЦ

 

Багатостраждальний храм у селі Птича арештували. Таке рішення днями виніс Рівненський міський суд, повідомляє агенція новин «Рівне Інформаційне» з посиланням на Рівненську єпархію УПЦ.

Втім, арешт майна обурив представників московського патріархату, які розцінюють це, як порушення законодавства.

– При винесенні ухвали про накладення арешту на будівлю храму суддя Рівненського міського суду Головчак М.М. порушив низку норм кримінального процесуального законодавства України. Зазначаю, що ця ухвала розглядалася за відсутності власника культової будівлі (релігійної громади УПЦ). Дану дію слідчий, прокурор та і сам суд мотивували нібито тим, що власник, тобто релігійна громада УПЦ, може знищити культову будівлю або її пошкодити, визнавши при цьому церкву в с. Птича предметом кримінального правопорушення, – прокоментувала юрист Катерина Іванюк.

Нагадаємо, що на Рівненщині опечатана ще одна церква УПЦ. Цього разу під цілодобовою охороною поліції опинилася церква на честь Різдва Богородиці у селі Красносілля Гощанського району. Зараз релігійна споруда опечатана та знаходиться під сигналізацією, повідомляють у Рівненській єпархії УПЦ.

У московському патріархаті кажуть, що представники громади УПЦ КП хотіли захопити їх храм. Своє право на це вони пояснюють результатами референдуму, якій відбувся в кінці минулого року.

Джерело: irivne.info
27.01.2016

Сьогодні
03 червня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація