МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Українська делегація бере участь у міжнародній конференції з судової досконалості "Суд майбутнього"

 

Сьогодні у Сінгапурі (Республіка Сінгапур) розпочала роботу міжнародна конференція з судової досконалості "Суд майбутнього". Раду суддів України, а відтак і суддівську спільноту нашої держави, представляє Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко.

На цьому представницькому форумі зібралися разом судді, судові адміністратори, експерти з питань судоустрою з тим, щоб обговорити останні тенденції в розвитку судового адміністрування, а також майбутні можливості та виклики для судових систем у різних країнах світу.

Українська делегація на міжнародній конференції з судової досконалості має свої завдання, а саме: вона має представити міжнародній спільноті українську Систему оцінювання роботи суду (СОРС), отримати коментарі та пропозиції міжнародних експертів щодо СОРС;  обмінятися досвідом оцінювання роботи суду; взяти участь в обговоренні ролі лідерства в розбудові судової досконалості та успішному здійсненню судової реформи; ознайомитися  з творчими підходами, що забезпечують підвищення доступу громадян до правосуддя; ознайомитися з існуючими шляхами підвищення громадської довіри до судової влади та впевненості в ній.

Відтак, на думку Голови Ради суддів Валентини Сімоненко, участь української делегації у конференції  "Суд майбутнього" буде сприяти розробці та втіленню нових ініціатив й ідей щодо вдосконалення процесу оцінювання роботи суду в Україні, збільшенню кількості судів, які застосовують Систему оцінювання роботи суду, активному використанню даних СОРС керівниками судів та судової системи для більш ефективного управління судами та звітування перед платниками податків про роботу судової системи.

Завтра, 29 січня, міжнародна конференція "Суд майбутнього" продовжить свою роботу.

Джерело: rsu.court.gov.ua
28.01.2016

Сьогодні
29 травня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація