МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 

 

 

 

 Дайджест  /  

 

Гроші підуть на благодійність: Український суд арештував рахунки Сбербанку Росії на ₴8,5 млрд

 

33-річний підприємець Євген Пухальський судиться зі Сбербанком Росії ще від вересня 2015 року

Рівненський міський суд прийняв рішення заарештувати 8,5 млрд грн на рахунках Сбербанку Росії. Таку ухвалу суд прийняв 26 січня в процесі розгляду позову підприємця Євгена Пухальського, який вимагає від банку повернути його вклад розміром 324 млн євро. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на zaxid.net.

33-річний підприємець Євген Пухальський судиться зі Сбербанком Росії ще від вересня 2015 року. 26 січня Рівненський міський суд прийняв ухвалу про арешт банківських рахунків Сбербанку Росії на загальну суму 8,5 млрд грн. Копія ухвали є у розпорядженні ZAXID.NET. Спочатку підприємець планував віддати 24 млн євро, які набігли як відсотки, на потребу армії. Але згодом вирішив передати на благодійність всі гроші зі свого рахунку.
У листопаді Євген Пухальський підписав угоду з чотирма благодійними організаціями: київським благодійним фондом «Допомога заради майбутнього», львівським фондом «Крила надії», рівненським фондом «Скарбниця надії» і Раді голів ОСББ Рівного та Рівненської області. Згідно угоди, позивач передав своє право на вклад цим організаціям. Тобто, в разі успішного розгляду справи, ці благодійні фонди отримають в своє розпорядження 8 496 293 796 грн.

Саме тому судовий позов, який спершу прийняв до розгляду Печерський суд Києва, перенесли до Рівного. На питання про походження такої великої суми грошей молодий підприємець не відповідає. За словами Пухальського, він діяв в інтересах офшорної компанії, на що має всі необхідні документи. Назву компанії він назвати відмовляється.

Як розповів представник позивача у суді адвокат Сергій Васинюк, арешт грошей є першою важливою перемогою в цій справі. Суд продовжить розглядати справу. Наступне засідання призначене на 4 лютого.

Джерело: patrioty.org.ua
28.01.2016

Сьогодні
12 липня 2020

Анонс подій:

 

 

 


Архів заходів Центру>>

 


 

Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

 

Архів публікацій>>

 


 

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація