МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Звіти  / Центр суддівських студій 

 

Громадське спостереження за проведенням анонімного тестування кандидатів на посаду судді вперше

Звіти за результатами громадського спостереження за проведенням анонімного тестування кандидатів на посаду судді вперше

 

Спостерігачі Центру суддівських студій здійснюють спостереження за процесом проходження кандидатами тестування, нагляд за додержанням Вищою кваліфікаційною комісією суддів України прозорості під час проведення процедури тестування; моніторинг його об’єктивності, відкритості інформації про результати тестування.

Звіт за результатами громадського спостереження за проведенням анонімного тестування кандидатів на посаду судді вперше 5 червня 2012 року.

Звіт за результатами громадського спостереження за проведенням процедури виконання (складання) кандидатами на посаду судді практичного завдання на стадії кваліфікаційного іспиту 19 та 20 вересня 2012 року.

Сьогодні
22 серпня 2017

Анонс подій:

 


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Звіт у рамках моніторингу стану незалежності суддів за результатами опитування суддів-делегатів XII позачергового зїзду суддів України 19-20 червня 2014 року.

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в УкраїнiАрхів заходів Центру>>

 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація